U bent hier

Mieke Van Hecke

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Mieke Van Hecke?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (29 september 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (13 juni 1999 - 28 september 2001)
  • CVP (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Deontologische Commissie (ondervoorzitter 27 september 1999 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (secretaris 27 september 1999 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (secretaris 9 oktober 2001 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid 27 september 1999 - 13 juni 2004)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 24 april 2001 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (vast lid 27 september 1999 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (vast lid 7 februari 2001 - 9 oktober 2001)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 18 februari 2004 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 7 februari 2001)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 13 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc (Artikel 125 van de Grondwet) (lid 13 november 1996 - 13 november 1996)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 4 juli 1995 - 26 september 1995)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (vast lid 4 juli 1995 - 16 oktober 1996)
  • Werkgroep Gelijke Kansen en Emancipatie (vast lid 4 juli 1995 - 24 januari 1996)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (vast lid 26 september 1995 - 13 juni 1999)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (vast lid 24 januari 1996 - 13 juni 1999)
  • Commissie voor Staatshervorming en Algemene Zaken (vast lid 16 oktober 1996 - 14 oktober 1998)
  • Deontologische Commissie (vast lid 18 december 1997 - 13 juni 1999)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (vast lid 14 oktober 1998 - 13 juni 1999)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 13 juni 1999)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 26 september 1995 - 13 juni 1999)
  • Werkgroep Doorstorting van de Aanvullende Personenbelasting (plaatsvervangend lid 27 oktober 1998 - 13 juni 1999)

Meer info

Geboren te Gent op 25 maart 1947