U bent hier

Dinsdag 25 februari zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op dinsdag 25 februari zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 09:00u en duren waarschijnlijk de hele dag.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, is dit in het krokusreces ingepland.
Onze excuses.

Paul Van Grembergen

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Paul Van Grembergen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU&ID (13 juni 1999 - 10 mei 2001)
  • VU (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • VU (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
erefractievoorzitter van het Vlaams Parlement (sinds 27 maart 2006)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Gent-Eeklo (13 juni 1999 - 10 mei 2001)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 6 juli 1999 - 10 mei 2001)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 27 september 1999 - 10 mei 2001)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 27 september 1999 - 10 mei 2001)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (voorzitter 27 september 2000 - 10 mei 2001)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 27 september 1999 - 26 september 2000)
  • Informatieve Commissie ad hoc (dioxinecrisis) (plaatsvervangend lid 29 juli 1999 - 20 september 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Gent-Eeklo (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Stadsvernieuwing en Huisvesting (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Deontologische Commissie (plaatsvervangend lid 17 maart 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
Lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Ontzuiling (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 18 februari 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 22 juni 1992 - 20 mei 1995)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 12 januari 1995 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 21 januari 1992 - 21 juni 1992)
  • Werkgroep Verzuiling (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
Lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 26 mei 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 31 oktober 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Brussel (plaatsvervangend lid 8 juni 1988 - 30 juni 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 26 mei 1988 - 25 januari 1989)
Lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Permanente Contactcommissie Vlaamse Raad - Nederlandse Staten-Generaal (plaatsvervangend lid 23 maart 1982 - 12 oktober 1985)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (plaatsvervangend lid 21 maart 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 25 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (secretaris 9 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (vast lid 26 januari 1982 - 8 februari 1982)
Lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Permanente Contactcommissie Vlaamse Raad - Nederlandse Staten-Generaal (plaatsvervangend lid 2 december 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
Lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
Lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
Lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 15 maart 1976)
  • Subcommissie voor Sport (vast lid 29 januari 1976 - 2 maart 1976)

Parlementair werk

Ingediende documenten

Meer info

Geboren te Eksaarde (Lokeren) op 18 september 1937 , overleden op 4 juni 2016
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (23 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (10 maart 1974 - 16 april 1977)
Europese mandaten
  • lid van het Comité van de Regio's (25 januari 2002 - 4 februari 2005)
  • plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (26 januari 1994 - 24 januari 2002)
Minister
  • Vlaams minister van Binnenlandse Aangelegenheden, Cultuur, Jeugd en Ambtenarenzaken (3 juli 2002 - 21 juli 2004)
  • Vlaams minister van Binnenlandse Aangelegenheden, Ambtenarenzaken en Buitenlands Beleid (1 augustus 2001 - 2 juli 2002)
  • Vlaams minister van Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Ambtenarenzaken (11 mei 2001 - 31 juli 2001)