U bent hier

Vrijdag 10 april zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op vrijdag 10 april zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 07:00u en duren tot 09:00u.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, vindt het onderhoud ’s ochtends vroeg plaats.
Onze excuses.

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 26 mei 2019)
  • N-VA (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • N-VA (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • N-VA (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • VU&ID (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • VU (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
voorzitter Vlaams Parlement (18 juni 2019 - 11 juli 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (voorzitter sinds 9 oktober 2019)
  • Bureau (voorzitter 18 juni 2019 - 11 juli 2019)
  • Uitgebreid Bureau (voorzitter 18 juni 2019 - 11 juli 2019)
  • Commissie ad hoc (voorzitter 18 juni 2019 - 11 juli 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Bureau (secretaris 25 juli 2014 - 25 mei 2019)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 25 juli 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Gemengde Overlegcommissie Vlaams Parlement - Raad van de Franse Gemeenschapscommissie (vast lid 9 januari 2019 - 25 mei 2019)
  • Commissie ad hoc (vast lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (vast lid 9 januari 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (tweede ondervoorzitter 15 februari 2012 - 5 februari 2013)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 27 september 2010 - 8 januari 2013)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 13 juli 2009 - 31 december 2012)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (secretaris 28 september 2009 - 14 februari 2012)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (vast lid 28 september 2009 - 26 september 2010)
  • Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (vast lid 24 februari 2010 - 8 juli 2010)
  • Commissie ad hoc (vast lid 15 juli 2009 - 27 september 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (toegevoegd lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (toegevoegd lid 19 januari 2005 - 6 juni 2009)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (toegevoegd lid 15 juni 2005 - 6 juni 2009)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (toegevoegd lid 14 juni 2006 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (toegevoegd lid 13 december 2006 - 6 juni 2009)
  • Deontologische Commissie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 10 november 2004 - 31 december 2006)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (toegevoegd lid 27 september 2004 - 12 december 2006)
  • Subcommissie voor Wapenhandel (toegevoegd lid 27 september 2004 - 18 januari 2005)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Mechelen-Turnhout (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Deontologische Commissie (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 30 januari 2002 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 16 oktober 2002 - 12 juni 2004)
  • Subcommissie voor Onderwijs (lid 15 februari 2000 - 27 januari 2004)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (secretaris 29 september 1999 - 29 januari 2002)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 27 september 1999 - 28 september 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Mechelen-Turnhout (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 17 november 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 4 juli 1995 - 16 november 1998)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Turnhout op 2 oktober 1963
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Dessel (sinds 1 januari 2007)
  • burgemeester Dessel (1 januari 1995 - 31 december 2000)
  • gemeenteraadslid Dessel (sinds 3 januari 1989)
  • schepen Dessel (3 januari 1989 - 31 december 1994)
Andere functies
  • partijsecretaris N-VA (1 januari 2002 - 1 januari 2005)
Beroep
  • onderwijzer (1988 - 1995)
Diploma's
  • onderwijzer, Vrije Normaalschool Wijnegem (1987)
Interesses
  • onderwijs
  • sport
  • geschiedenis

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Heegstraat 12
2480 DESSEL

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 475 61 70 06