U bent hier

Ria Van Den Heuvel

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Ria Van Den Heuvel?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen! (17 november 2003 - 12 juni 2004)
  • AGALEV (13 juni 1999 - 16 november 2003)
  • AGALEV (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Deontologische Commissie (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (voorzitter 3 november 1997 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 4 juli 1995 - 7 mei 1996)
  • Commissie voor Welzijn, Gezondheid en Gezin (vast lid 8 mei 1996 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Armoede en Uitsluiting (vast lid 28 januari 1997 - 20 april 1998)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (vast lid 22 september 1997 - 2 november 1997)
  • Deontologische Commissie (vast lid 18 december 1997 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdbijstand (vast lid 9 juli 1998 - 3 september 1998)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdzorg (vast lid 4 september 1998 - 31 maart 1999)
  • Werkgroep Gelijke Kansen en Emancipatie (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 6 februari 1996)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (plaatsvervangend lid 7 februari 1996 - 21 september 1997)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Stadsvernieuwing en Huisvesting (plaatsvervangend lid 23 september 1996 - 12 juni 1999)
  • Werkgroep Doorstorting van de aanvullende personenbelasting (plaatsvervangend lid 27 oktober 1998 - 12 juni 1999)

Meer info

Geboren te Brasschaat op 14 november 1956