U bent hier

Marc van den Abeelen

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Marc van den Abeelen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (6 juli 2004 - 4 juli 2007)
  • VLD (6 juli 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (6 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (voorzitter 29 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc (vast lid 23 juli 2004 - 29 september 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 27 september 2004 - 28 september 2004)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 15 juni 2005 - 7 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Energiearmoede (vast lid 5 oktober 2005 - 16 april 2008)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlandse Handel, Buitenlands Beleid, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 5 oktober 2004)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 6 oktober 2004 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (6 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (voorzitter 29 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 27 september 1999 - 28 september 1999)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (vast lid 27 september 1999 - 26 november 2002)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (vast lid 27 november 2002 - 12 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 18 februari 2004 - 12 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Verkiezingsuitgaven (vast lid 31 maart 2004 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 27 november 2002 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc voor Wapenhandel (plaatsvervangend lid 3 december 2003 - 12 juni 2004)
ere-Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds 15 juli 2009)

Meer info

Geboren te Diest op 25 maart 1945
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (15 september 2008 - 25 januari 2010)