U bent hier

Riet Van Cleuvenbergen

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Riet Van Cleuvenbergen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (29 september 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (13 juni 1999 - 28 september 2001)
  • CVP (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • CVP (29 november 1994 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (29 november 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 29 november 1994 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Ontzuiling (vast lid 29 november 1994 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Vrouwen (vast lid 16 december 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 29 november 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 29 november 1994 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 29 november 1994 - 15 december 1994)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (plaatsvervangend lid 16 december 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 16 december 1994 - 20 mei 1995)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (ondervoorzitter 27 september 1999 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (vast lid 27 september 1999 - 17 oktober 2001)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (plaatsvervangend lid 17 oktober 2001 - 13 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (secretaris 4 juli 1995 - 13 juni 1999)
  • Werkgroep Gelijke Kansen en Emancipatie (vast lid 4 juli 1995 - 24 januari 1996)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (vast lid 24 januari 1996 - 13 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Armoede en Uitsluiting (vast lid 29 januari 1997 - 19 februari 1998)
  • Commissie Mobiliteit (vast lid 13 mei 1998 - 12 juni 0999)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 15 mei 1996)
  • Commissie voor Werkgelegenheid en Economische Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 13 juni 1999)
  • Commissie voor Welzijn, Gezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 15 mei 1996 - 13 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdzorg (plaatsvervangend lid 9 juli 1998 - 13 juni 1999)
ere-Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds 22 juli 2004)

Meer info

Geboren te Lokeren op 2 juni 1948
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (23 november 1994 - 20 mei 1995)
  • geco√∂pteerd senator (23 december 1991 - 22 november 1994)