U bent hier

Gilbert Van Baelen

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Gilbert Van Baelen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD-Vivant (22 juli 2004 - 1 december 2006)
  • VLD (13 juli 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (22 juli 2004 - 1 december 2006)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 1 december 2006)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 16 maart 2005 - 1 december 2006)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 7 november 2006 - 1 december 2006)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (vast lid 27 september 2004 - 1 december 2006)
  • Deontologische Commissie (vast lid 27 september 2004 - 1 december 2006)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 27 september 2004 - 1 december 2006)
  • Subcommissie voor Wapenhandel (lid 27 september 2004 - 1 december 2006)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (secretaris 28 oktober 2004 - 1 december 2006)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (vast lid 27 september 2004 - 16 maart 2005)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 27 september 2004 - 27 oktober 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuurbehoud en Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Deontologische Commissie (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 18 februari 2004 - 12 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Verkiezingsuitgaven (vast lid 31 maart 2004 - 12 juni 2004)
  • Subcommissie voor Onderwijs (lid 15 februari 2000 - 12 juni 2004)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 22 mei 2001 - 12 juni 2004)

Parlementair werk

Tussenkomsten

Meer info

Geboren te Neerpelt op 27 juni 1959