U bent hier

Anne Van Asbroeck

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Anne Van Asbroeck?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (11 juni 2003 - 13 november 2003)
  • SP (2 maart 1999 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger Nederlandse taalgroep Brusselse Hoofdstedelijke Raad (11 juni 2003 - 13 november 2003)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 18 juni 2003 - 13 november 2003)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 18 juni 2003 - 13 november 2003)
Vlaams volksvertegenwoordiger Nederlandse taalgroep Brusselse Hoofdstedelijke Raad (2 maart 1999 - 12 juni 1999)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 3 maart 1999 - 12 juni 1999)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (vast lid 3 maart 1999 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (plaatsvervangend lid 3 maart 1999 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 3 maart 1999 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 3 maart 1999 - 12 juni 1999)

Meer info

Geboren te Elsene (Brussel) op 1 januari 1957
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (6 juni 2003 - 13 november 2003)
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (26 februari 1999 - 12 juni 1999)
Minister
  • Vlaams minister van Brusselse Aangelegenheden en Gelijke Kansenbeleid (20 juni 1995 - 21 september 1997)