U bent hier

Jul Van Aperen

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Jul Van Aperen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (22 juli 2004 - 4 juli 2007)
  • VLD (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (22 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (vast lid 27 september 2004 - 16 oktober 2007)
  • Subcommissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 17 oktober 2007 - 19 februari 2008)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 16 oktober 2007)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 20 februari 2008 - 7 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (ondervoorzitter 29 september 1999 - 25 november 2002)
  • Informatieve Commissie ad hoc (dioxinecrisis) (vast lid 29 juli 1999 - 20 september 1999)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (vast lid 27 september 1999 - 18 juni 2001)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 27 september 1999 - 28 september 1999)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 26 november 2002 - 26 november 2002)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (plaatsvervangend lid 19 juni 2001 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 27 november 2002 - 12 juni 2004)
ere-Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds 15 juli 2009)

Meer info

Geboren te Hoogstraten op 13 november 1950
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 12 juni 1999)