U bent hier

Arnold Van Aperen

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Arnold Van Aperen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (tweede ondervoorzitter 30 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Werkgroep Sport (vast lid 20 oktober 1992 - 20 oktober 1992)
  • Werkgroep Sport (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 19 oktober 1992)
  • Werkgroep Sport (plaatsvervangend lid 21 oktober 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 26 januari 1989 - 22 maart 1989)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 23 maart 1989 - 6 februari 1991)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 19 maart 1991 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Sport en Toerisme (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 22 maart 1989)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Werkgelegenheid en Economische Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 27 februari 1996)

Meer info

Geboren te Meer (Hoogstraten) op 20 augustus 1939
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 18 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (13 december 1987 - 23 november 1991)