Steve Stevaert

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Steve Stevaert?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a-spirit (13 juni 2004 - 31 mei 2005)
  • sp·a (19 maart 2003 - 12 juni 2004)
  • SP (13 juni 1999 - 12 juli 1999)
  • SP (21 mei 1995 - 27 september 1998)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (13 juni 2004 - 31 mei 2005)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (19 maart 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 25 maart 2003 - 13 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 juni 1999 - 12 juli 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (21 mei 1995 - 27 september 1998)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 4 juli 1995 - 7 februari 1996)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken en Vervoer (vast lid 4 juli 1995 - 28 januari 1998)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 7 februari 1996 - 28 september 1998)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 28 januari 1998 - 28 september 1998)

Meer info

Geboren te Rijkhoven (Bilzen) op 12 april 1954 , overleden op 2 april 2015
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gouverneur provincie Limburg (1 juni 2005 - 19 juni 2009)
Minister
  • minister vice-president van de Vlaamse regering en Vlaams minister van Mobiliteit, Openbare Werken en Energie (13 juli 1999 - 18 maart 2003)
  • minister vice-president van de Vlaamse regering en Vlaams minister van Openbare Werken, Vervoer en Ruimtelijke Ordening (28 september 1998 - 12 juli 1999)
  • minister van staat (sinds 26 januari 2004)
Andere functies
  • partijvoorzitter sp·a (01-01-2003 - 01-01-2005)