U bent hier

Vrijdag 10 april zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op vrijdag 10 april zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 07:00u en duren tot 09:00u.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, vindt het onderhoud ’s ochtends vroeg plaats.
Onze excuses.

Jos Stassen

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen! (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Groen! (17 november 2003 - 12 juni 2004)
  • AGALEV (13 juni 1999 - 16 november 2003)
  • AGALEV (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
erefractievoorzitter van het Vlaams Parlement (sinds 29 september 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (toegevoegd lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (toegevoegd lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (toegevoegd lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie Vlaamse Grondwet (toegevoegd lid 19 oktober 2005 - 6 juni 2009)
  • Deontologische Commissie (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Digitaal Vlaanderen (toegevoegd lid 16 maart 2005 - 2 juli 2008)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (toegevoegd lid 27 september 2004 - 7 november 2006)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 22 juli 2004 - 6 november 2006)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (toegevoegd lid 27 september 2004 - 21 februari 2006)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 8 oktober 2003 - 13 juni 2004)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 26 mei 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (plaatsvervangend lid 27 mei 2003 - 12 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Verkiezingsuitgaven (plaatsvervangend lid 31 maart 2004 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 26 mei 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (plaatsvervangend lid 3 oktober 2001 - 3 juni 2003)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (voorzitter 29 september 1999 - 26 mei 2003)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (vast lid 27 september 1999 - 2 oktober 2001)
  • Commissie van Onderzoek over de toekenning en de aanwending van scheepskredieten (verslaggever 22 mei 2000 - 30 juni 2000)
  • Commissie van Onderzoek over de toekenning en de aanwending van scheepskredieten (lid 16 mei 2000 - 21 mei 2000)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (vast lid 27 september 1999 - 28 september 1999)
  • Informatieve Commissie ad hoc (dioxinecrisis) (vast lid 29 juli 1999 - 20 september 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Welzijn, Gezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 8 mei 1996 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Werkgelegenheid en Economische Aangelegenheden (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdzorg (plaatsvervangend lid 4 september 1998 - 31 maart 1999)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdbijstand (plaatsvervangend lid 9 juli 1998 - 3 september 1998)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 7 mei 1996)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Tongeren op 12 februari 1961