U bent hier

Eddy Schuermans

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Eddy Schuermans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (29 september 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (13 juni 1999 - 28 september 2001)
  • CVP (4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Sport (secretaris 4 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Economie, Energie en Werkgelegenheid (vast lid 20 februari 1992 - 18 oktober 1993)
  • Werkgroep Sport (vast lid 20 februari 1992 - 3 maart 1992)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (vast lid 19 oktober 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (vast lid 1 juni 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 31 mei 1994)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie van Onderzoek over de toekenning en de aanwending van scheepskredieten (eerste ondervoorzitter 22 mei 2000 - 30 juni 2000)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (secretaris 21 februari 2002 - 12 juni 2004)
  • Commissie van Onderzoek over de toekenning en de aanwending van scheepskredieten (lid 16 mei 2000 - 21 mei 2000)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (vast lid 27 september 1999 - 3 juni 2003)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (vast lid 27 september 1999 - 20 februari 2002)
  • Commissie ad hoc voor Wapenhandel (vast lid 3 december 2003 - 12 juni 2004)
  • Informatieve Commissie ad hoc (dioxinecrisis) (plaatsvervangend lid 29 juli 1999 - 20 september 1999)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Werkgelegenheid en Economische Aangelegenheden (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 16 maart 1999 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 15 maart 1999)
ere-Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds 22 juli 2004)

Meer info

Geboren te Hasselt op 2 september 1957
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (24 november 1991 - 20 mei 1995)