U bent hier

Freddy Sarens

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Freddy Sarens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (29 september 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (13 juni 1999 - 28 september 2001)
  • CVP (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (secretaris 30 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 2 maart 1992)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Sport (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Media (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Verzuiling (plaatsvervangend lid 21 maart 1990 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Migranten (plaatsvervangend lid 18 oktober 1990 - 12 maart 1991)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 27 november 1990 - 23 november 1991)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc voor Wapenhandel (vast lid 3 december 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 23 oktober 2001)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 24 oktober 2001 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 17 december 1996)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
ere-Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds 11 oktober 2004)

Meer info

Geboren te Dendermonde op 13 maart 1946
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (13 december 1987 - 23 november 1991)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (16 september 1996 - 25 januari 2002)
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (3 februari 1992 - 9 november 1995)