U bent hier

Gerda Raskin

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Gerda Raskin?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (4 maart 1997 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (4 maart 1997 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 5 maart 1997 - 12 juni 1999)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (vast lid 10 november 1998 - 12 juni 1999)
  • Advies- en Overlegcomit√© voor Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 5 maart 1997 - 12 juni 1999)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (plaatsvervangend lid 5 maart 1997 - 9 november 1998)

Meer info

Geboren te Herk-de-Stad op 2 maart 1954