U bent hier

Didier Ramoudt

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • VLD (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (9 juli 1992 - 14 november 1992)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Veurne-Diksmuide-Ieper-Oostende (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc voor Wapenhandel (vast lid 3 december 2003 - 12 juni 2004)
  • Informatieve Commissie ad hoc (dioxinecrisis) (vast lid 29 juli 1999 - 20 september 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Veurne-Diksmuide-Ieper-Oostende (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 11 februari 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Werkgelegenheid en Economische Aangelegenheden (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Mobiliteit (plaatsvervangend lid 13 mei 1998 - 17 maart 1999)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 15 december 1997)
  • Commissie voor Staatshervorming en Algemene Zaken (plaatsvervangend lid 9 oktober 1996 - 22 oktober 1996)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 8 oktober 1996)
Lid Vlaamse Raad (9 juli 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 17 november 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 16 november 1994 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Sport (vast lid 21 oktober 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 14 december 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 21 oktober 1992 - 18 april 1993)
  • Werkgroep Sport (plaatsvervangend lid 20 oktober 1992 - 20 oktober 1992)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Oostende op 4 januari 1949
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 18 oktober 2004)
  • gemeenschapssenator (8 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (29 juni 1992 - 20 mei 1995)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (25 september 2003 - 23 november 2004)