U bent hier

Frans Ramon

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Frans Ramon?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen! (17 november 2003 - 12 juni 2004)
  • AGALEV (13 juni 1999 - 16 november 2003)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (secretaris 29 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Subcommissie voor Onderwijs (lid 26 januari 2004 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 27 september 1999 - 28 september 1999)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 3 juni 2003 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 3 juni 2003)
  • Commissie ad hoc voor Wapenhandel (plaatsvervangend lid 3 december 2003 - 12 juni 2004)

Meer info

Geboren te Ieper op 19 juni 1952
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Europese mandaten
  • lid van het Comit√© van de Regio's (25 januari 2002 - 20 augustus 2004)