U bent hier

Leonard Quintelier

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Leonard Quintelier?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Aalst-Oudenaarde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken en Vervoer (ondervoorzitter 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Mobiliteit (vast lid 13 mei 1998 - 17 maart 1999)
  • Advies- en Overlegcomit√© voor Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Stadsvernieuwing en Huisvesting (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)

Meer info

Geboren te Geraardsbergen op 26 augustus 1941
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (27 juni 1991 - 8 december 1991)