U bent hier

Stefaan Platteau

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • VLD (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
ere-Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds 24 oktober 2006)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Halle-Vilvoorde (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (secretaris 29 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (voorzitter 19 oktober 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 27 september 1999 - 28 september 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Halle-Vilvoorde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Werkgroep Doorstorting van de aanvullende personenbelasting (vast lid 27 oktober 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (secretaris 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (voorzitter 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Subcommissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (lid 20 januari 1997 - 10 februari 1998)
Lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (vast lid 10 maart 1992 - 12 juni 2004)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 22 juni 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 28 april 1993)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 12 januari 1993)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 21 juni 1992)
  • Werkgroep Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)

Parlementair werk

Ingediende documenten

Meer info

Geboren te Kaster (Anzegem) op 22 juni 1934
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (24 november 1991 - 20 mei 1995)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (17 februari 2005 - 25 januari 2010)
  • lid van het Comité van de Regio's (28 september 2000 - 14 februari 2005)