U bent hier

Leo Peeters

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Leo Peeters?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (15 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • SP (13 juni 1999 - 14 oktober 2001)
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (25 januari 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Cultuur (voorzitter 30 januari 1992 - 11 januari 1995)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 21 januari 1992 - 11 januari 1995)
  • Werkgroep Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Werkgroep Sport (vast lid 20 februari 1992 - 11 januari 1995)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 3 maart 1992 - 11 januari 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (vast lid 20 oktober 1992 - 11 januari 1995)
  • Werkgroep Ontzuiling (vast lid 13 december 1993 - 11 januari 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 11 januari 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 19 oktober 1992)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 11 januari 1995)
  • Werkgroep Ontzuiling (plaatsvervangend lid 16 maart 1993 - 12 december 1993)
  • Werkgroep Repressie (plaatsvervangend lid 19 mei 1994 - 11 januari 1995)
lid Vlaamse Raad (25 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Cultuur (tweede ondervoorzitter 13 november 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 26 januari 1989 - 16 oktober 1989)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 26 januari 1989 - 12 november 1989)
  • Werkgroep Brussel (vast lid 16 februari 1989 - 30 juni 1989)
  • Adviescomité Brussel (vast lid 18 oktober 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 14 december 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (plaatsvervangend lid 17 oktober 1989 - 14 oktober 1991)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 25 januari 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 17 oktober 1990 - 13 december 1990)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 27 november 1990 - 23 november 1991)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Halle-Vilvoorde (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 27 september 1999 - 28 mei 2001)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Deontologische Commissie (vast lid 7 februari 2001 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
ere-Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds 16 november 2004)

Meer info

Geboren te Kapelle-op-den-Bos op 2 mei 1950
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (21 mei 1995 - 19 juni 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (6 januari 1989 - 23 november 1991)
Minister
  • Vlaams minister van Binnenlandse Aangelegenheden, Stedelijk Beleid en Huisvesting (20 juni 1995 - 12 juli 1999)
  • Vlaams minister van Tewerkstelling en Sociale Aangelegenheden (12 januari 1995 - 19 juni 1995)