U bent hier

André Moreau

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over André Moreau?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 27 september 1999 - 26 november 2002)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 12 januari 2000 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 27 november 2002 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 11 januari 2000)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)

Meer info

Geboren te Overwinden (Landen) op 1 januari 1935