U bent hier

Lydia Maximus

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Lydia Maximus?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (21 mei 1995 - 16 januari 1999)
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (13 november 1990 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (secretaris 30 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Werkgroep Vrouwen (vast lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Sport (vast lid 12 januari 1995 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 13 december 1992)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Migranten (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Sport (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 11 januari 1995)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 18 oktober 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 18 oktober 1994 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Repressie (plaatsvervangend lid 18 oktober 1994 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (13 november 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 13 november 1990 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Vrouwen (vast lid 27 november 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 27 november 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 27 november 1990 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 19 maart 1991 - 23 november 1991)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (21 mei 1995 - 16 januari 1999)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (vast lid 4 juli 1995 - 22 september 1996)
  • Werkgroep Gelijke Kansen en Emancipatie (vast lid 4 juli 1995 - 6 februari 1996)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (vast lid 7 februari 1996 - 9 november 1998)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 22 september 1996)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 23 september 1996 - 8 oktober 1996)
  • Commissie voor Staatshervorming en Algemene Zaken (plaatsvervangend lid 9 oktober 1996 - 13 oktober 1998)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 14 oktober 1998 - 9 november 1998)

Meer info

Geboren te Boom op 5 december 1938
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gemeenschapssenator (15 juni 1995 - 16 januari 1999)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (8 november 1990 - 23 november 1991)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (9 november 1995 - 25 januari 1999)