U bent hier

Luc Martens

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • CD&V (29 september 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (13 juni 1999 - 28 september 2001)
  • CVP (21 mei 1995 - 19 juni 1995)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
ere-Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds 15 juli 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid 7 februari 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (voorzitter 29 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (vast lid 27 september 2004 - 6 februari 2007)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 27 september 2004 - 22 november 2005)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 27 september 2004 - 28 september 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc Milieu en Gezondheid (vast lid 21 december 2000 - 27 juni 2001)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (21 mei 1995 - 19 juni 1995)
Lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 22 juni 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Ontzuiling (vast lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 21 oktober 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 19 oktober 1993 - 20 mei 1995)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 11 januari 1995)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 18 oktober 1993)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 oktober 1992)
  • Commissie voor Economie, Energie en Werkgelegenheid (vast lid 20 februari 1992 - 20 oktober 1992)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 21 juni 1992)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 2 maart 1992)
  • Werkgroep Verzuiling (vast lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Maldegem op 18 april 1946
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (24 november 1991 - 20 mei 1995)
Minister
  • Vlaams minister van Cultuur, Gezin en Welzijn (20 juni 1995 - 12 juli 1999)