U bent hier

Hugo Marsoul

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Hugo Marsoul?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 3 maart 1992 - 18 maart 1992)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 maart 1995)
  • Werkgroep Migranten (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 19 maart 1992 - 20 mei 1995)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Werkgroep Gelijke Kansen en Emancipatie (vast lid 4 juli 1995 - 6 februari 1996)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (vast lid 7 februari 1996 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (vast lid 18 december 1996 - 12 juni 1999)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 26 september 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 26 september 1995 - 7 mei 1996)
  • Commissie voor Welzijn, Gezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 8 mei 1996 - 27 januari 1998)
  • Commissie ad hoc Armoede en Uitsluiting (plaatsvervangend lid 28 januari 1997 - 20 april 1998)

Meer info

Geboren te Diest op 28 april 1945
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (24 november 1991 - 20 mei 1995)