U bent hier

Johan Malcorps

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Johan Malcorps?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen! (17 november 2003 - 12 juni 2004)
  • AGALEV (13 juni 1999 - 16 november 2003)
  • AGALEV (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc Milieu en Gezondheid (voorzitter 9 januari 2001 - 27 juni 2001)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 27 september 1999 - 8 oktober 2003)
  • Commissie ad hoc Milieu en Gezondheid (vast lid 21 december 2000 - 8 januari 2001)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuurbehoud en Ruimtelijke Ordening (vast lid 3 juni 2003 - 13 juni 2004)
  • Informatieve Commissie ad hoc (dioxinecrisis) (plaatsvervangend lid 29 juli 1999 - 20 september 1999)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuurbehoud en Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 3 juni 2003)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 8 oktober 2003 - 13 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Mobiliteit (vast lid 13 mei 1998 - 17 maart 1999)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)

Meer info

Geboren te Sint-Truiden op 27 november 1957
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gemeenschapssenator (14 juli 1999 - 17 mei 2003)
Andere functies
  • politiek secretaris AGALEV (1 januari 1989 - 16 juni 1995)