U bent hier

Chokri Mahassine

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • sp·a-spirit (13 juni 2004 - 22 april 2008)
  • sp·a (15 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • SP (13 juni 1999 - 14 oktober 2001)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (plaatsvervangend lid 24 februari 2010 - 8 juli 2010)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 23 januari 2008 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 18 januari 2006 - 28 maart 2006)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 17 januari 2006)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 17 oktober 2000 - 12 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (plaatsvervangend lid 18 februari 2004 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (plaatsvervangend lid 17 oktober 2000 - 29 januari 2001)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (vast lid 27 september 1999 - 16 oktober 2000)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Casablanca (Marokko) op 16 maart 1960
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gemeenschapssenator (8 juli 1999 - 9 mei 2001)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (24 februari 1999 - 12 juni 1999)