U bent hier

Nelly Maes

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Nelly Maes?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (21 mei 1995 - 15 oktober 1998)
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 6 november 1978)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 7 november 1978 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Vrouwen (voorzitter 11 december 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (secretaris 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Vrouwen (vast lid 27 november 1990 - 10 december 1990)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Verzuiling (plaatsvervangend lid 21 maart 1990 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Cultuur (secretaris 14 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 13 december 1985 - 13 januari 1986)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 20 oktober 1986)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (21 mei 1995 - 15 oktober 1998)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (vast lid 4 juli 1995 - 15 oktober 1998)
  • Werkgroep Gelijke Kansen en Emancipatie (vast lid 4 juli 1995 - 6 februari 1996)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (vast lid 7 februari 1996 - 15 oktober 1998)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 15 oktober 1998)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 15 oktober 1998)

Meer info

Geboren te Sinaai (Sint-Niklaas) op 25 februari 1941
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • geco√∂pteerd senator (7 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (25 november 1971 - 9 maart 1974)
  • eresecretaris van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 28 oktober 2004)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (20 juli 1999 - 19 juli 2004)
  • Europees Parlementslid (16 oktober 1998 - 19 juli 1999)