U bent hier

Jacky Maes

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Jacky Maes?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (18 december 2008 - 31 december 2008)
  • sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • sp·a-spirit (13 juni 2004 - 22 april 2008)
  • sp·a (15 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • SP (13 juni 1999 - 14 oktober 2001)
  • SP (17 oktober 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (13 juni 2004 - 31 december 2008)
  • Bureau (derde ondervoorzitter 25 september 2006 - 31 december 2008)
  • Uitgebreid Bureau (derde ondervoorzitter 25 september 2006 - 31 december 2008)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (derde ondervoorzitter 25 september 2006 - 31 december 2008)
  • Subcommissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (lid 27 september 2004 - 31 december 2008)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (vast lid 27 september 2004 - 31 december 2008)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 23 juli 2004 - 29 september 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 31 december 2008)
  • Commissie voor Buitenlandse Handel, Buitenlands Beleid, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 5 oktober 2004)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 22 januari 2008)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 6 oktober 2004 - 31 december 2008)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Veurne-Diksmuide-Ieper-Oostende (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 27 september 1999 - 23 september 2001)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (vast lid 17 oktober 2000 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuurbehoud en Ruimtelijke Ordening (vast lid 24 september 2001 - 12 juni 2004)
  • Informatieve Commissie ad hoc (dioxinecrisis) (plaatsvervangend lid 29 juli 1999 - 20 september 1999)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 16 oktober 2000)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuurbehoud en Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 23 september 2001)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 16 oktober 2000)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 24 september 2001 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Veurne-Diksmuide-Ieper-Oostende (17 oktober 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 7 februari 1996 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Armoede en Uitsluiting (vast lid 28 januari 1997 - 20 april 1998)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 7 november 1995 - 6 februari 1996)
  • Commissie voor Welzijn, Gezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 23 september 1996 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Werkgelegenheid en Economische Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 23 september 1996 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdbijstand (plaatsvervangend lid 9 juli 1998 - 3 september 1998)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdzorg (plaatsvervangend lid 4 september 1998 - 31 maart 1999)
ereondervoorzitter van het Vlaams Parlement (sinds 19 januari 2009)

Meer info

Geboren te Oostende op 13 juni 1946 , overleden op 11 juli 2014