U bent hier

Dominiek Lootens-Stael

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Dominiek Lootens-Stael?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VB (6 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • VB (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Brusselse Hoofdstedelijke Raad (6 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Brusselse Hoofdstedelijke Raad (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)

Parlementair werk

Ingediende documenten

Meer info

Geboren te Torhout op 4 mei 1965
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (situatie op 26 mei 2019)
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (21 mei 1995 - 12 juni 1999)