U bent hier

Jan Loones

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Jan Loones?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (22 juli 2004 - 30 september 2008)
  • VU&ID (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • VU (25 januari 1989 - 23 november 1991)
eresecretaris van het Vlaams Parlement (sinds 17 november 2008)
lid Vlaamse Raad (25 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (22 juli 2004 - 30 september 2008)
  • Deontologische Commissie (vast lid 27 september 2004 - 30 september 2008)
  • Commissie voor Buitenlandse Handel, Buitenlands Beleid, Internationale Samenwerking en Toerisme (toegevoegd lid 27 september 2004 - 5 oktober 2004)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (toegevoegd lid 6 oktober 2004 - 30 september 2008)
  • Subcommissie voor Wapenhandel (toegevoegd lid 19 januari 2005 - 8 januari 2008)
  • Commissie Vlaamse Grondwet (toegevoegd lid 19 oktober 2005 - 30 september 2008)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (toegevoegd lid 13 december 2006 - 8 januari 2008)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Veurne-Diksmuide-Ieper-Oostende (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Bureau (secretaris 6 juli 1999 - 22 september 2002)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 6 juli 1999 - 22 september 2002)
  • Deontologische Commissie (secretaris 29 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 27 september 1999 - 29 januari 2002)
  • Deontologische Commissie (vast lid 27 september 1999 - 28 september 1999)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 30 januari 2002 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (plaatsvervangend lid 16 oktober 2002 - 12 juni 2004)

Meer info

Geboren te Diksmuide op 2 juni 1950
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (4 januari 1989 - 23 november 1991)