U bent hier

Carlos Lisabeth

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Carlos Lisabeth?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 mei 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (tweede ondervoorzitter 30 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Economie, Energie en Werkgelegenheid (tweede ondervoorzitter 20 februari 1992 - 18 oktober 1993)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (tweede ondervoorzitter 19 oktober 1993 - 20 mei 1995)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 mei 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (vast lid 18 mei 1989 - 16 oktober 1989)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 17 oktober 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 22 januari 1991 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 18 mei 1989 - 21 januari 1991)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (plaatsvervangend lid 17 oktober 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 17 oktober 1989 - 23 november 1991)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Werkgelegenheid en Economische Aangelegenheden (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Werkgroep Doorstorting van de aanvullende personenbelasting (vast lid 27 oktober 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)

Meer info

Geboren te Deinze op 2 januari 1949
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (27 april 1989 - 23 november 1991)