U bent hier

Kathy Lindekens

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Kathy Lindekens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Bureau (secretaris 13 juni 1995 - 5 juli 1999)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (ondervoorzitter 18 maart 1999 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (vast lid 4 juli 1995 - 17 maart 1999)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 4 juli 1995 - 7 mei 1996)
  • Werkgroep Gelijke Kansen en Emancipatie (vast lid 4 juli 1995 - 6 februari 1996)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (vast lid 7 februari 1996 - 22 september 1996)
  • Commissie voor Welzijn, Gezondheid en Gezin (vast lid 8 mei 1996 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdbijstand (vast lid 9 juli 1998 - 3 september 1998)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdzorg (vast lid 4 september 1998 - 31 maart 1999)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (plaatsvervangend lid 23 september 1996 - 12 juni 1999)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 23 juni 1955
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • geco√∂pteerd senator (14 juli 1999 - 31 januari 2001)