U bent hier

Julien Librecht

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Julien Librecht?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VB (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Aalst-Oudenaarde (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Subcommissie voor Onderwijs (lid 15 februari 2000 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (vast lid 27 september 1999 - 6 november 2001)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuurbehoud en Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 21 januari 2003)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc Milieu en Gezondheid (plaatsvervangend lid 21 december 2000 - 27 juni 2001)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (plaatsvervangend lid 2 oktober 2002 - 12 juni 2004)

Meer info

Geboren te Vlierzele (St.-Lievens-Houtem) op 9 augustus 1936