U bent hier

Renaat Landuyt

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • sp·a-spirit (13 juni 2004 - 17 juli 2004)
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 2 maart 2016 - 25 mei 2019)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 2 maart 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 30 september 2015 - 25 mei 2019)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (plaatsvervangend lid 25 oktober 2017 - 27 juli 2018)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (plaatsvervangend lid 21 juni 2017 - 27 oktober 2017)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 29 september 2015)
  • Bureau (vierde ondervoorzitter 25 juni 2014 - 21 september 2014)
  • Uitgebreid Bureau (vierde ondervoorzitter 25 juni 2014 - 21 september 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (13 juni 2004 - 17 juli 2004)
Lid Vlaamse raad Kieskring Brugge (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Migranten (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Sport (plaatsvervangend lid 17 november 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 18 oktober 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 18 oktober 1994 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 18 oktober 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 21 januari 1992 - 17 oktober 1994)
  • Werkgroep Vrouwen (vast lid 20 februari 1992 - 17 oktober 1994)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 17 oktober 1994)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Ieper op 28 januari 1959
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Brugge (13 juni 1999 - 12 juli 1999)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Brugge (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (24 november 1991 - 20 mei 1995)
Minister
  • minister van Mobiliteit (18 juli 2004 - 20 december 2007)
  • minister vice-president van de Vlaamse regering, Vlaams minister van Werkgelegenheid en Toerisme (19 maart 2003 - 18 juli 2004)
  • Vlaams minister van Werkgelegenheid en Toerisme (13 juli 1999 - 18 maart 2003)