U bent hier

Patrick Lachaert

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (13 juni 2004 - 4 juli 2007)
  • VLD (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • VLD (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (voorzitter 29 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor de Vervolgingen (voorzitter 29 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 27 september 2004 - 28 september 2004)
  • Commissie voor de Vervolgingen (vast lid 27 september 2004 - 28 september 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Gent-Eeklo (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor de Vervolgingen (voorzitter 19 november 2002 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Deontologische Commissie (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 18 februari 2004 - 12 juni 2004)
  • Controlecommissie voor Verkiezingsuitgaven (vast lid 31 maart 2004 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuurbehoud en Ruimtelijke Ordening (secretaris 29 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid 27 september 1999 - 19 november 2002)
  • Commissie ad hoc Milieu en Gezondheid (vast lid 21 december 2000 - 27 juni 2001)
  • Commissie van Onderzoek over de toekenning en de aanwending van scheepskredieten (voorzitter 22 mei 2000 - 30 juni 2000)
  • Commissie van Onderzoek over de toekenning en de aanwending van scheepskredieten (lid 16 mei 2000 - 21 mei 2000)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuurbehoud en Ruimtelijke Ordening (vast lid 27 september 1999 - 28 september 1999)
  • Informatieve Commissie ad hoc (dioxinecrisis) (plaatsvervangend lid 29 juli 1999 - 20 september 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Gent-Eeklo (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken en Vervoer (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Deontologische Commissie (vast lid 18 december 1997 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Vervolgingen (lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Mobiliteit (vast lid 13 mei 1998 - 17 maart 1999)
  • Commissie ad hoc (artikel 125 van de Grondwet) (lid 13 november 1996 - 13 november 1996)
  • Commissie voor Staatshervorming en Algemene Zaken (plaatsvervangend lid 9 oktober 1996 - 22 oktober 1996)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 8 oktober 1996)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Gent op 28 mei 1948 , overleden op 19 augustus 2012
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Europese mandaten
  • lid van het Comité van de Regio's (15 september 2008 - 25 januari 2010)
  • plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (25 januari 2002 - 14 september 2008)