U bent hier

Willy Kuijpers

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Willy Kuijpers?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (21 mei 1995 - 1 maart 1997)
  • VU (17 oktober 1989 - 23 november 1991)
  • VU (22 december 1981 - 23 juli 1984)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (secretaris 22 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 15 mei 1979 - 21 mei 1979)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (ondervoorzitter 18 oktober 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 14 juni 1977 - 17 oktober 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 9 mei 1974 - 15 maart 1976)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 15 maart 1976)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (17 oktober 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 23 juli 1984)
  • Commissie voor Onderwijs (secretaris 17 november 1982 - 23 juli 1984)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 26 januari 1982 - 16 november 1982)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (21 mei 1995 - 1 maart 1997)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 4 juli 1995 - 1 maart 1997)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 1 maart 1997)
  • Werkgroep Gelijke Kansen en Emancipatie (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 6 februari 1996)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (plaatsvervangend lid 7 februari 1996 - 1 maart 1997)
ere-Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds 23 februari 1999)

Meer info

Geboren te Leuven op 1 januari 1937
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gecoöpteerd senator (23 december 1991 - 20 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (31 juli 1989 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (8 november 1981 - 23 juli 1984)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (7 november 1971 - 9 maart 1974)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (24 juli 1984 - 24 juli 1989)