U bent hier

Gerald Kindermans

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Gerald Kindermans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (29 september 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (13 juni 1999 - 28 september 2001)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuurbehoud en Ruimtelijke Ordening (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc Milieu en Gezondheid (vast lid 21 december 2000 - 27 juni 2001)

Parlementair werk

Ingediende documenten

Meer info

Geboren te Sint-Truiden op 8 juli 1957
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (6 juli 2010 - 24 mei 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • erequaestor van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 30 juli 2014)