U bent hier

André Kenzeler

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over André Kenzeler?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (13 juli 1999 - 17 januari 2001)
  • SP (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 juli 1999 - 17 januari 2001)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 17 januari 2001)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 17 januari 2001)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Stadsvernieuwing en Huisvesting (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 18 januari 1999)
  • Werkgroep Doorstorting van de aanvullende personenbelasting (plaatsvervangend lid 27 oktober 1998 - 12 juni 1999)

Meer info

Geboren te Leut (Maasmechelen) op 29 juni 1941
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 5 februari 2001)
  • provinciaal senator (Limburg) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • provinciaal senator (Limburg) (23 december 1987 - 8 december 1991)
  • provinciaal senator (Limburg) (23 oktober 1985 - 22 december 1987)