U bent hier

Simonne Janssens-Vanoppen

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Simonne Janssens-Vanoppen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU&ID (13 juli 1999 - 10 mei 2001)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 juli 1999 - 10 mei 2001)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (vast lid 27 september 1999 - 10 mei 2001)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 10 mei 2001)
  • Commissie ad hoc Milieu en Gezondheid (plaatsvervangend lid 21 december 2000 - 10 mei 2001)

Meer info

Geboren te Heusden (Heusden-Zolder) op 8 mei 1944