U bent hier

Pieter Huybrechts

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Pieter Huybrechts?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 6 juni 2009)
  • VB (13 juni 2004 - 14 november 2004)
  • VB (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • VB (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (vast lid 25 november 2009 - 3 maart 2010)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (vast lid 22 november 2010 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (secretaris 2 oktober 2007 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 27 september 2004 - 1 oktober 2007)
  • Commissie ad hoc Energiearmoede (vast lid 5 oktober 2005 - 16 april 2008)
  • Subcommissie voor Wapenhandel (vast lid 1 december 2005 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (secretaris 29 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (vast lid 27 september 1999 - 28 september 1999)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 25 mei 2003)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuurbehoud en Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 22 januari 2003 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Subcommissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (lid 22 oktober 1997 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken en Vervoer (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Mobiliteit (plaatsvervangend lid 13 mei 1998 - 17 maart 1999)
ere-Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds 30 juni 2014)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 1 juni 1956