U bent hier

Patrick Hostekint

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Patrick Hostekint?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (15 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • SP (13 juni 1999 - 14 oktober 2001)
  • SP (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (15 oktober 1991 - 23 november 1991)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc voor Wapenhandel (plaatsvervangend lid 3 december 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 25 maart 2003)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 23 september 1996 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 4 juli 1995 - 22 september 1996)
Lid Vlaamse raad Kieskring Roeselare-Tielt (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 26 januari 1994 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Ontzuiling (vast lid 12 januari 1995 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 22 juni 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Sport (plaatsvervangend lid 12 januari 1995 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 25 januari 1994)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 21 juni 1992)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 2 maart 1992)
Lid Vlaamse raad Kieskring Roeselare-Tielt (15 oktober 1991 - 23 november 1991)

Parlementair werk

Ingediende documenten

Meer info

Geboren te Roeselare op 10 januari 1950
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 14 juli 2004)
  • gemeenschapssenator (19 juni 2003 - 6 juli 2004)
  • gemeenschapssenator (15 juni 1995 - 6 juli 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (2 oktober 1991 - 23 november 1991)