U bent hier

Dirk Holemans

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Dirk Holemans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen! (17 november 2003 - 12 juni 2004)
  • AGALEV (13 juni 1999 - 16 november 2003)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (ondervoorzitter 27 september 1999 - 8 oktober 2003)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (vast lid 27 september 1999 - 8 oktober 2003)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 18 februari 2004 - 12 juni 2004)
  • Deontologische Commissie (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 8 oktober 2003 - 13 juni 2004)

Meer info

Geboren te Mortsel op 26 mei 1965
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Andere functies
  • politiek secretaris AGALEV (21 juni 2003 - 12 november 2003)