U bent hier

Margriet Hermans

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Margriet Hermans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (13 juni 2004 - 4 juli 2007)
  • VLD (2 maart 2004 - 12 juni 2004)
  • Onafhankelijke (29 mei 2002 - 1 maart 2004)
  • VU&ID (13 juni 1999 - 28 mei 2002)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Energiearmoede (plaatsvervangend lid 5 oktober 2005 - 16 april 2008)
  • Commissie ad hoc Wonen en Zorg (plaatsvervangend lid 8 juli 2008 - 22 april 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (vast lid 27 september 1999 - 4 juni 2002)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 4 juni 2002)

Meer info

Geboren te Turnhout op 17 maart 1954
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gemeenschapssenator (22 juli 2004 - 30 juni 2009)