U bent hier

Koen Helsen

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Koen Helsen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (13 juli 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (voorzitter 12 juni 2003 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (ondervoorzitter 26 november 2002 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (vast lid 27 september 1999 - 11 juni 2003)
  • Commissie ad hoc Milieu en Gezondheid (vast lid 21 december 2000 - 6 februari 2001)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 25 november 2002)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (plaatsvervangend lid 25 september 2000 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc Milieu en Gezondheid (plaatsvervangend lid 7 februari 2001 - 27 juni 2001)

Meer info

Geboren te Deurne (Antwerpen) op 7 juni 1961