Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (sinds 25 mei 2014)
  • CD&V (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • CD&V (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • CVP (27 januari 1998 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Onderwijs (voorzitter sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (plaatsvervangend lid sinds 14 januari 2015)
  • Bureau (secretaris 25 juni 2014 - 21 september 2014)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 25 juni 2014 - 21 september 2014)
  • Commissie ad hoc (vast lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (ondervoorzitter 28 september 2009 - 15 februari 2012)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (eerste ondervoorzitter 16 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc (vast lid 15 juli 2009 - 27 september 2009)
  • Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (vast lid 24 februari 2010 - 8 juli 2010)
  • Commissie Jeugdzorg (vast lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie Digitaal Vlaanderen (vast lid 16 maart 2005 - 2 juli 2008)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 1 december 2005 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 7 februari 2007)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 30 april 2008 - 7 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (27 januari 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (vast lid 28 januari 1998 - 13 juni 1999)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 28 januari 1998 - 13 juni 1999)
  • Commissie voor Welzijn, Gezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 28 januari 1998 - 13 juni 1999)
  • Commissie ad hoc Bijzondere Jeugdzorg (plaatsvervangend lid 9 juli 1998 - 13 juni 1999)

Parlementair werk

Recent ingediende documenten

Meer informatie

Geboren te Geel op 23 juli 1965
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Herselt (sinds 1 januari 1989)
  • schepen Herselt (sinds 1 januari 1991)
  • provincieraadslid Antwerpen (1 januari 2000 - 12 juni 2004)
  • provincieraadslid Antwerpen (1 januari 1997 - 26 januari 1998)
Beroep
  • maatschappelijk assistente, OCMW Aarschot (1989 - 1991)
  • maatschappelijk assistente, Dagcentrum voor mensen met mentale beperking (1988 - 1988)
  • leerlingbegeleidster, CLB Kempen (1988)
Diploma's
  • maatschappelijk assistente, Hoger Instituut voor Sociale Studiën Geel (1987)
Interesses
  • onderwijs
  • welzijn
  • werk

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Averbodesesteenweg 67
2230 HERSELT
Telefoon: +32 14 54 80 75
Fax: +32 14 54 80 75

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Telefoon: +32 2 552 43 18
GSM: +32 477 32 09 54