U bent hier

Peter Gysbrechts

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Peter Gysbrechts?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • VLD (13 juli 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie Jeugdzorg (vast lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (13 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 12 januari 2000 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 11 januari 2000)
  • Commissie voor Economie, Landbouw, Werkgelegenheid en Toerisme (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (plaatsvervangend lid 30 januari 2002 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc voor Wapenhandel (plaatsvervangend lid 3 december 2003 - 12 juni 2004)

Meer info

Geboren te Lier op 28 december 1961