U bent hier

Dominique Guns

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (13 juni 2004 - 4 juli 2007)
  • VLD (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (ondervoorzitter 29 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Wonen en Zorg (vast lid 8 juli 2008 - 22 april 2009)
  • Commissie ad hoc Energiearmoede (plaatsvervangend lid 5 oktober 2005 - 16 april 2008)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 27 september 2004 - 28 september 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Halle-Vilvoorde (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuurbehoud en Ruimtelijke Ordening (vast lid 12 januari 2000 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc Milieu en Gezondheid (vast lid 21 december 2000 - 27 juni 2001)
  • Commissie voor Cultuur, Media en Sport (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 11 januari 2000)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuurbehoud en Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 11 januari 2000)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Brussel op 2 november 1971