U bent hier

Brigitte Grouwels

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Brigitte Grouwels?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (29 september 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (6 juli 1999 - 28 september 2001)
  • CVP (4 juli 1995 - 21 september 1997)
Vlaams volksvertegenwoordiger Nederlandse taalgroep Brusselse Hoofdstedelijke Raad (6 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Ambtenarenzaken (vast lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger Nederlandse taalgroep Brusselse Hoofdstedelijke Raad (4 juli 1995 - 21 september 1997)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (vast lid 4 juli 1995 - 8 oktober 1996)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 4 juli 1995 - 7 mei 1996)
  • Werkgroep Gelijke Kansen en Emancipatie (vast lid 26 september 1995 - 6 februari 1996)
  • Werkgroep Gelijke Kansen voor Mannen en Vrouwen (vast lid 7 februari 1996 - 21 september 1997)
  • Commissie voor Welzijn, Gezondheid en Gezin (vast lid 8 mei 1996 - 21 september 1997)
  • Commissie voor Staatshervorming en Algemene Zaken (vast lid 9 oktober 1996 - 21 september 1997)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 21 september 1997)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 25 september 1995)
  • Commissie voor Cultuur en Sport (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 21 september 1997)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 18 december 1996 - 21 september 1997)

Meer info

Geboren te Hasselt op 30 mei 1953
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 29 juli 2014)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (sinds 25 mei 2014)
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (7 juni 2009 - 22 juni 2009)
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (13 juni 2004 - 18 juli 2004)
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (23 juni 1995 - 21 september 1997)
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (31 januari 1992 - 20 mei 1995)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (sinds 26 januari 2015)
  • plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (28 januari 2013 - 30 juni 2014)
Minister
  • Brussels minister van Openbare Werken en Vervoer (16 juli 2009 - 19 juli 2014)
  • Brussels staatssecretaris voor Ambtenarenzaken, Gelijkekansenbeleid en de Haven van Brussel (19 juli 2004 - 15 juli 2009)
  • Vlaams minister van Brusselse Aangelegenheden en Gelijkekansenbeleid (22 september 1997 - 12 juli 1999)