U bent hier

Rufin Grijp

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Rufin Grijp?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (15 oktober 2001 - 6 juni 2003)
  • SP (6 juli 1999 - 14 oktober 2001)
  • SP (13 juni 1995 - 22 juni 1995)
Vlaams volksvertegenwoordiger Nederlandse taalgroep Brusselse Hoofdstedelijke Raad (6 juli 1999 - 6 juni 2003)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 27 september 1999 - 6 juni 2000)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 7 juni 2000 - 6 juni 2003)
Vlaams volksvertegenwoordiger Nederlandse taalgroep Brusselse Hoofdstedelijke Raad (13 juni 1995 - 22 juni 1995)

Meer info

Geboren te Oudenaarde op 5 december 1938 , overleden op 16 februari 2006
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (13 juni 1999 - 14 september 2003)
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (18 juni 1989 - 20 mei 1995)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (26 januari 1994 - 17 april 2000)
Minister
  • Brussels minister van Openbaar Ambt, Buitenlandse Handel, Wetenschappelijk Onderzoek, Brandbestrijding en Dringende Medische Hulp (23 juni 1995 - 13 juli 1999)
  • Brussels minister van Economie (12 juli 1989 - 22 juni 1995)