U bent hier

Leo Goovaerts

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Leo Goovaerts?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger Nederlandse taalgroep Brusselse Hoofdstedelijke Raad (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (ondervoorzitter 20 maart 1996 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Vervolgingen (lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie ad hoc (artikel 125 van de Grondwet) (lid 13 november 1996 - 13 november 1996)
  • Gemengde Overlegcommissie Vlaams Parlement - Senaat (lid 16 februari 1998 - 5 maart 1998)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 4 juli 1995 - 19 maart 1996)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 4 juli 1995 - 21 oktober 1997)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 22 oktober 1997 - 12 juni 1999)

Meer info

Geboren te Berlaar op 13 november 1940
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gemeenschapssenator (15 juni 1995 - 13 juni 1999)
  • gecoöpteerd senator (23 december 1991 - 20 mei 1995)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • erefractievoorzitter van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (sinds 16 september 1999)
Europese mandaten
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (26 januari 1998 - 4 november 1999)
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (27 mei 1996 - 25 januari 1998)
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (9 november 1995 - 26 mei 1996)